Hangulatkép

Fordító karrier

gyorsan és egyszerűen

Legyél Lectoros csapattag Te is!

Az alábbi pozíciókra várjuk jelentkezésed

Fordítóiroda projektkoordinátor

BtoB online fordítószolgáltatásunk új kollégáját keressük projektkoordinátor pozícióba. Fő feladata a meglévő ügyfélbázis és a fordítási projektek kezelése, melyhez precíz, dinamikus személyiség és lelkes hozzáállás szükséges.

Amit várunk

  • irodai munkában, projektadminisztrációban vagy ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • lelkes hozzáállás
  • angol nyelvismeret

A leendő csapattag feladata

  • fordítási projektek teljeskörű menedzselése: árajánlat adástól, utókövetésig
  • inaktív ügyfelek felkeresése
  • projektekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, köztük számlázás is
  • fordítói regisztrációk elvégzése, beszállítói kapcsolattartás
  • ügyfélkapcsolatok ápolása
  • részvétel a Lector weboldal tartalmainak előállításában

Amit ajánlunk

  • lendületes, kis létszámú csapat
  • támogató, családias légkör
  • változatos feladatok
  • versenyképes fizetés
  • munkavégzés helye: 1037 Budapest, Szépvölgyi út 141.

A fényképes önéletrajzokat a julia.szenasi@corpuscom.hu címre várjuk fizetési igény megjelöléssel.
A levél tárgya: Lector projektkoordinátor.

Szakfordító

Gyakorlattal rendelkező szakfordító kollégáinkat keressük eseti megbízásokra. Legyél Te is Lector csapattag, ha kitűnő szinten beszélsz egy nyelvet és több éves gyakorlatot is szereztél már a fordítás területén, és nem csak a hivatásod, a hobbid is a fordítói munka.

Amit várunk

  • kitűnő nyelvtudás
  • fordítási gyakorlat
  • jó íráskészség
  • szövegszerkesztési ismeretek
  • internet-hozzáférés, e-mail, mobiltelefon, számlaképesség

Előnyök

  • gyors rendelkezésre állás
  • fordítói vizsga
  • CAT eszközök, memoQ és/vagy Trados ismerete

  • fiatal, lendületes, professzionális csapat
  • támogató légkör
  • egyeztetett időbeosztás
  • gyors fizetés

A fényképes önéletrajzokat az info@lector.hu címre várjuk!
A levél tárgya: Lector szakfordító – jelentkezés

Téged is foglalkoztat vajon a legjobb fordító vagy a legjobb fordító program garantál jobb eredményt?