Légy Te is Lector csapattag!

Fordítási ajánlat
karakter

a részletes fordítási ajánlatot pár perc alatt megküldjük

1

Sales- és projektmanager

BtoB online fordító szolgáltatásunk új kollégáját keressük sales- és projektmenedzser pozícióba. A meglévő ügyfélbázis kezelése mellett új partnerek felkeresése és a növekedés előkészítése a cél, amelyhez dinamikus személyiség, lelkes hozzáállás és vérbeli sales véna szükséges.

Amit várunk

  • sales vagy ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • lelkes hozzáállás
  • angol nyelvismeret

A leendő csapattag feladata

  • az ügyfélkör bővítése
  • az inaktív ügyfelek felkeresése
  • hideghívások lebonyolítása
  • piackutatás

 Amit ajánlunk

  • fiatal, lendületes, professzionális csapat
  • támogató légkör
  • változatos feladatok
  • versenyképes fizetés

A fényképes önéletrajzokat a mail@corpuscom.hu címre várjuk fizetési igény megjelöléssel.
A levél tárgya: Lector sales.

2

Szakfordító

Gyakorlattal rendelkező szakfordító kollégáinkat keressük eseti megbízásokra. Legyél Te is Lector csapattag, ha kitűnő szinten beszélsz egy nyelvet és több éves gyakorlatot is szereztél már a fordítás területén, és nem csak a hivatásod, a hobbid is a fordítói munka.

Amit várunk

  • kitűnő nyelvtudás
  • fordítási gyakorlat
  • jó íráskészség
  • szövegszerkesztési ismeretek
  • internet-hozzáférés, e-mail, mobiltelefon, számlaképesség

Előnyök

  • gyors rendelkezésre állás
  • fordítói vizsga
  • CAT eszközök, memoQ és/vagy Trados ismerete

  • egyeztetett időbeosztás
  • gyors fizetés

A fényképes önéletrajzokat a mail@corpuscom.hu címre várjuk!
A levél tárgya: Lector szakfordító – jelentkezés

SZEBB KARÁCSONY A RÁSZORULÓ GYERMEKEKNEK

A Magyar Vöröskereszttel közös Karácsonyi Szaloncukor Angyal nevű kezdeményezésünk lezárult. A befolyt adományokból eddig összesen több mint 1600 kg szaloncukor beszerzése és kiosztása történt meg 10 megye megközelítőleg 55 hátrányos helyzetű településén több mint 1000 rászoruló család számára.
Köszönjük a segítséget!